KONST / Litografier / Färglitografi 14954220
nr 1495 4220
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad, numrerad 260 upplaga, yttermått inklusive ram: 72x79 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:07:28
7/10 23:51:35
7/10 23:53:31